Nadpis_novy

CHATA NA VYHLÍDCE kapacita 4+2

Fotogalerie chaty

 

Hledáte klid a soukromí ? Pak tato malá, ale útulná chata, nacházející ve vzdálenosti cca 80 m. od nejbližšího stavení v nejvrchnější části Stříbrnic, je ideálním řešením.  Je umístěna ve stráni s panoramatickým výhledem na hory. K chatě, ležící uprostřed velkého soukromého pozemku, vede pouze chodník pro pěší nebo ve stráni zpevněná příjezdová cesta sloužící našim návštěvníkům tak, aby mohli parkovat u chaty. Kvůli své délce ji nelze udržovat a tudíž použít při větším množství sněhu. Z tohoto důvodu je v zimě třeba parkovat pod kopcem (cca 50 m). Zde jsou pro chatu vždy připravena 2 místa k parkování os. aut (začátek příjezdové cesty k chatě).

Samotná chata je ideální pro rodinnou rekreaci. V přízemí se nalézá předsíň, dřevárka - sloužící jako zásobárna dřeva a k odložení větších věcí (lyží, kol), sociální zařízení s umyvadlem, WC a sprchovým koutem a schody vedoucí do podkroví. Dále je zde malá společenská místnost s opticky odděleným kuchyňským koutem. V místnosti je posezení s krbem na dřevo, který je vybaven teplovzdušným rozvodem. Chatu je možno vytápět i akumulačními kamny a přímotopem

V kuchyňce je k dispozici veškeré potřebné nádobí, dále pak lednička, mikrovlná trouba, el. rychlovarná konvice a el. sporák. Nalézá se zde televize se satelitním přijmem a DVD. V podkroví se nachází malá předsíňka, jenž odděluje dva pokoje, každý pro dvě osoby. Obě místnosti jsou vybaveny skříněmi na šatstvo. V místnosti s manželským dvojlůžkem se nachází DVD. Další 2 osoby mohou spát na roztahovací sedačce ve společenské místnosti.

V létě je možno posedět na terase u chaty, případně na přilehlé vyvýšenině pod stromy (cca 10 m. od chaty), kde se můžete, sami nepozorováni, odpočívat a kochat krásným výhledem, případně večer rozdělat oheň a opékat nebo grilovat ve venkovním krbu s udírnou. Dále je zde houpací lavice, houpací síť, dětská houpačka a pískoviště. Od poloviny května k dispozici bazén AZURO 400 včetně solárního ohřevu.

Chata má vlastní zdroj kvalitní pitné vody.

Přímo ve Stříbrnicích se nalézají dvě hospůdky.
Na chatě je k dispozici zdarma připojení k internetu (Wi-Fi)

     pes povolen